České pohádky / Bubáci a hastrmani

Bubáček a Pulec jsou správní rošťáci a vyvádějí jednu klukovinu za druhou. A protože ten první je malé strašidlo a ten druhý malý vodník, děti se při jejich kouscích dobře pobaví. Když ještě přidáte Josefa Ladu coby autora ilustrací a Josefa Somra coby interpreta, je zřejmé, že tahle pohádka by ve Vaší domácí pohádkotéce neměla chybět.

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
Bubáci a hastrmani 1. DVD 69 Kč
Řadit podle 
Výrobce 

Kouzelný pohádkový seriál podle knížky Josefa Lady přináší příběhy strašidla Mulisáka, hastrmana Brčála a dalších pohádkových postaviček. Obsahuje epizody: 1. Začíná pohádka o strašidlech.2. Mulisákův Bubáček.3. Letecké dobrodružství.4. Večerní povídačky.5. Bouřka ve škole.6. Zloději v Syslově.7. Pulcova krasojízda.8. Pulec učedníkem.9. Bubáčkovo strašení.10. Zakázaná cesta.11. Pulcova živnost.12.
Cena 69 Kč

Bubáci a hastrmani 1. DVD
img


Kouzelný pohádkový seriál podle knížky Josefa Lady přináší příběhy strašidla Mulisáka, hastrmana Brčála a dalších pohádkových postaviček. Obsahuje epizody: 1. O neposlušných kozlátkách.2. O červené Karkulce.3. Sedm krejčích a jedna moucha.4. Budulínek Mandelinka.5. O hodném slonu a zlomyslném krejčíkovi.6. O koníku Ferdovi.7. Vašíkova cesta do Betléma.8. Honza v pekle.9. O zázračném jablíčku.10.
Cena 69 Kč

Bubáci a hastrmani 2. DVD
img