Úvod »Animované pohádky»Mazané kočky » Mazané kočky 5. DVD


        

Mazané kočky 5. DVD

img

 

Dostupnost: Zboží je aktuálně vypodáno
Číslo produktu: I00195
Cena:
49 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Kompletní specifikace

 

NUDA Uvidíme jaké staré hlouposti se líbí pánovi Mewserovi. Jeho oblíbená televizní šou a černo-bílé westerny jsou opravdu otravné a nudné.

ŠIKOVNÁ KITTY Vypadá to tak, že Dine a Dash se přestanou kamadádit. Dine je nazlobený, protože Dash nedokáže chytit ani jediného ptáčka. Poprosí o pomoc jistou britskou kočku, která je v této oblasti velký odborník.

TIKOT Goosera trápí jedna nepříjemnost. Tikot v hlavě. Musí k doktorovi. Ale když on se ho tak strašně bojí...

PÁRTY V domě, kde žije Dander se připravuje párty. Dine a Dash bez dovolení pozvou své kamarády. Dander je v složité situaci. Musí je dostat pryč z domu dokud nepřijde pozvaná návštěva.

POZVÁNÍ PANA MEWSERA Pan Mewser připravuje oslavu. Všichni jsou pozvaní. Všichni i přijdou, ale začnou se chovat příliš uvolněně a divoce...

ŠPATNÝ SMĚR Medídek si staví raketu, aby se mohl podívat do vesmíru. Vystřelená raketa však přistane v ZOO a medvídek si myslí, že je na jiné planetě.

OSTROV Goosers a Claudie jdou na ryby. Připlují na opuštěný ostrov. Když se snaží najít cestu zpět, narazí na nebezpečné domorodce.

POSLEDNÍ PŘÁNÍ Když Tiny Head zjistí, že její milované rybičce zbývají jen dva týdny života. Připraví jí ty nejkrásnější chvíle, jaké kdy mohla zažít. Anebo je to celé jinak?

 

Režie: Bill Kopp

Zvuk: originál anglický 2.0, dabing český, slovenský a maďarský 2.0

Délka: 88 min

USA 2009

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.